0,00 zł
Strona głównaRegulamin
Pas zębaty noży SIMPLICITY SNAPPER BARON
Szybki podgląd
500,00 zł
Blok silnika ZONGSHEN 190F, GB420
Szybki podgląd
492,00 zł
Gaźnik ZONGSHEN XP200A automatyczne ssanie
Szybki podgląd
100,00 zł
Pas klinowy napędu noży CASTELGARDEN F72
Szybki podgląd
42,00 zł
Gaźnik STIHL FS38 2mix, FS45 2mix, FS55 2mix
Szybki podgląd
130,00 zł
ROZRUSZNIK PARTNER K1270
Szybki podgląd
200,00 zł
Cewka zapłonowa HUSQVARNA 36, 41, 136, 136LE, 141, 141 LE, 230, 235, 235E, 236, 236E, 240, 240E
Szybki podgląd
90,00 zł
ROZRUSZNIK STIHL MS170 2MIX, MS180 2MIX
Szybki podgląd
60,00 zł
Linka gazu PARTNER 351
Szybki podgląd
20,00 zł
Karter HUSQVARNA 445, 445E, 450, 450E
Szybki podgląd
180,00 zł
e-Płatności

Regulamin

Regulamin sklepu internetowego

 

Sklep internetowy fix-gardenparts.pl, dostępny pod adresem https://fix-gardenparts.pl, prowadzony jest przez firmę E-Maestro Maciej Pilipczuk, wpisaną przez Prezydenta Miasta Ciechanów do ewidencji działalności gospodarczej.

Siedziba firmy znajduje się w Woli Pawłowskiej 21, 06-400 Ciechanów. Jesteśmy zarejestrowani pod numerem NIP: 118-123-72-31, Regon: 141386190. Biurem obsługi klienta jest siedziba firmy: Wola Pawłowska 21, 06-400 Ciechanów


REGULAMIN ZAKUPÓW

Sklep internetowy fix-gardenparts.pl prowadzi sprzedaż za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia są przyjmowane przez stronę fix-gardenparts.pl.

Wszystkie produkty/usługi oferowane w sklepie fix-gardenparts.pl. są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

Wszystkie ceny podane na stronie internetowej fix-gardenparts.pl są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.

Na każdy sprzedany towar/usługę wystawiamy faktury VAT.

Zamówiony towar dostarczamy za pomocą firm kurierskich. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku dostawy.

 

FORMY PŁATNOŚCI

- przelewem. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru/usługi w naszym sklepie internetowym, wysłany jest e-mail z numerem rachunku bankowego lub za pomocą Przelewów 24.  Niezwłocznie po zaksięgowaniu płatności na koncie naszej firmy, realizujemy zamówienie.

- za pobraniem - gotówką przy odbiorze towaru.

W przypadku niektórych rodzajów asortymentu, sklep zastrzega sobie prawo do ograniczenia sposobu płatności poprzez wyłączenie możliwości płatności za pobraniem.


CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Przy niektórych towarach/usługach podany jest czas realizacji zamówienia. Informuje on ile dni roboczych (lub godzin) zazwyczaj upływa od momentu potwierdzenia zamówienia lub od momentu zaksięgowaniu należności za zamówienie do chwili realizacji zamówienia.

Przesyłki są dostarczane kurierem zazwyczaj do 3 dni. Sklep fix-gardenparts.pl nie odpowiada za opóźnienia w dostawie spowodowane nie wywiązaniem się przez firmy przewozowe.


GWARANCJA NA TOWAR

Produkty oraz usługi są objęte 12 miesięczną gwarancją (lub określa to specyfikacja produktu np: do 2 lat). Szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w umowie wystawionej przez gwaranta. Towar posiadający gwarancję serwisu należy wysłać na własny koszt na adres korespondencyjny podany na stronie sklepu. Naprawiony produkt odsyłany jest do Klienta na koszt sprzedawcy.

Sklep ponosi odpowiedzialność przez 2 lata od daty zakupu w przypadku niezgodności towaru z umową zgodnie z Art. 10 Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej z 27 lipca 2002 r. Klient traci uprawnienia określone w w/w ustawie, jeżeli przed upływem dwóch miesięcy od stwierdzenia niezgodności towaru z umową nie zawiadomi sklepu o tym fakcie.

W przypadku niezgodności towaru z umową reklamowany towar wraz z pismem określającym niezgodności oraz oczekiwania dotyczące sposobu realizacji naszych zobowiązań, należy odesłać na koszt własny za pomocą Poczty Polskiej na adres korespondencyjny podany na stronie sklepu, określając sposób realizacji zobowiązań sklepu. Klient ma prawo, żądać doprowadzenia go do stanu zgodnego z umową poprzez nieodpłatną naprawę albo wymianę, chyba, że naprawa albo wymiana są niemożliwe lub wymagają nadmiernych kosztów. Jeżeli sklep nie będzie w stanie wywiązać się z określonych żądań, Klient ma prawo domagać się stosowanego obniżenia ceny albo może odstąpić od umowy.

Sklep ustosunkuje się do żądań Klienta w terminie 14 dni roboczych od momentu zgłoszenia niezgodności towaru. Jeżeli sprawa będzie wymagała dodatkowych ekspertyz technicznych wykonanych przez zewnętrzne firmy termin ten może zostać wydłużony.

Jeżeli zgłoszenie niezgodności towaru nastąpi w ciągu 10 dni od momentu zakupu, Klient ma prawo żądać wymiany produktu na nowy w trybie przyspieszonym. Tryb przyspieszony dotyczy tylko określonej grupy produktów. Jeżeli niezgodność zostanie uznana, a reklamowany towar będzie dostępny, nowy towar zostanie wysłany w ciągu kilku dni roboczych od dostarczenia niezgodnego towaru do sklepu. Jeżeli nie będzie to możliwe sklep zaproponuje nabywcy zwrot równowartość ceny produktu lub zaproponuje inny dostępny w sklepie towar o podobnych parametrach.

W każdym z powyższych przypadków, gdy realizacja żądań Klienta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego towaru, koszty dostawy do klienta ponosi sklep.

Gwarancja, oraz prawo odstąpienia od umowy nie obowiązują, gdy produkt dotknięty jest uszkodzeniami mechanicznymi pochodzenia zewnętrznego. Dlatego zawsze przed odebraniem przesyłki z poczty należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W szczególności należy zwrócić uwagę na stan taśm lub plomb naklejonych na przesyłkę. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia lub, gdy plomby (taśmy) są zerwane należy nie przyjmować przesyłki i w obecności kuriera sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się jak najszybciej ze sprzedawcą w celu wyjaśnienia sprawy. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w transporcie.

 

WARUNKI ZWROTU TOWARU

Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r o ochronie praw konsumentów (Dz.U. 2014 poz. 827), w okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. W razie odstąpienia od umowy, umowa jest uważana za niezawartą, a konsument jest zwolniony z wszelkich zobowiązań.

Zwracany w tym trybie towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany w stanie niezmienionym. Oznacza to, że towar musi znajdować się w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu, z kompletną jego zawartością, a sam produkt oraz akcesoria będą nieuszkodzone.

Towar zwracany należy odesłać na własny koszt na adres E-Maestro Maciej Pilipczuk, Wola Pawłowska 21, 06-400 Ciechanów.

Do takiej przesyłki zwrotnej należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz numer konta, na jaki sklep ma zwrócić zapłatę. Sklep w ciągu 2 dni roboczych dokonuje sprawdzenia produktu. Jeżeli towar spełnia ww. wymagania, zostaje wystawiona faktura korygująca, która zostanie wysłana do klienta mailem. Klient powinien odesłać podpisaną kopię faktury korygującej, a po otrzymaniu jej, w ciągu 2 dni roboczych, sklep dokonuje zwrotu pieniędzy na konto Klienta. Zwrotowi nie podlega opłata za przesyłkę.


INFORMACJE OGÓLNE

Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki.

Właściciel sklepu internetowego dokłada wszelkich starań, aby opisy i dane techniczne umieszczonych w sklepie produktów/usług były zgodne z rzeczywistością. Nie ponosi jednak odpowiedzialności za błędne podanie parametrów i właściwości towaru, lub nagłą ich zmianę przez jego producenta. Niemniej, w każdym przypadku, gdy dane (w tym opisy i dane techniczne produktów) prezentowane na witrynie internetowej sklepu w dniu złożenia przez konsumenta zamówienia nie pokrywałyby się z rzeczywistością, w ciągu 14 dni od daty zakupu ma on prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyn, zgodnie z przepisami o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość.

Regulamin określa zasady zakupów w sklepie fix-gardenparts.pl. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.

 

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

Klient dokonujący zakupu w internetowym sklepie fix-gardenparts.pl zgadza się dobrowolnie by jego dane były przetwarzane dla potrzeb wysyłki towaru, wystawienia i wysyłki faktury drogą mailową zgodnie z formułą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu wysyłki zgodnie z (rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016))

Administratorem danych osobowych jest firma E-Maestro Maciej Pilipczuk, z siedzibą w Woli Pawłowskiej 21, 06-400 Ciechanów, NIP 118-123-72-31.

Z administratorem można się skontaktować za pomocą Poczty Polskiej na adres: E-Maestro Maciej Pilipczuk, z siedzibą w Woli Pawłowskiej 21, 06-400 Ciechanów lub na e-mail: m.pilipczuk@maestrov.com.

W związku z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych przysługuje Pani/Panu prawo do:

- żądania od Administratora dostępu do Pani/Pana danych osobowych,
- żądania od Administratora sprostowania Pani/Pana danych osobowych,
- żądania od Administratora usunięcia Pani/Pana danych osobowych,
- żądania od Administratora ograniczenia przetwarzania Pani/Pana danych osobowych,
- wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/pana danych osobowych,
- przenoszenia Pani/Pana danych osobowych

Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich przypadkowym czy umyślnym zniszczeniem, przypadkową utratą, zmianą, nieuprawnionym ujawnieniem, wykorzystaniem czy dostępem przez strony niepowołane, zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami.

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.